!♥♥--------CENÍK-------♥♥!


O nehtech Výtvory Ceny Chat

"Ruce jsou vizitkou vašeho vzhledu. Vaše ruka je vidět při podpisu, pozdravu, placení v obchodech i při dalších příležitostech. Pěstěné ruce dotváří celkový dojem, jakým na okolí působíte."

○◘•Deníček

Rady

11. května 2009 v 0:44 | ♥Tenz♥
Zdravotní stav a celková kondice člověka jsou značně ovlivňovány stravou a životním stylem člověka. To platí i pro stav nehtů. Aby byly nehty silné a zdravé potřebují dostatek vitamínů, minerálů a enzymů. Proto je vhodné konzumovat mnoho ovoce a zeleniny a také potraviny obsahující zinek a vitamín skupiny B. Velice důležitý je také správný pitný režim.
Pokud jsou Vaše nehty slabé, lámavé, či mají jiné neduhy, je to způsobeno nedostatkem vitamínů:
Křehké nehty znamenají nedostatek vitamínu A a vápníku. Bílé flíčky na nehtech jsou způsobeny nedostatkem bílkovin, vitamínu C, či zinku. Pokud jsou konce nehtů příliš zakulacené nebo zakřivené je potřeba doplnit vitamín B12. Hnědnutí nehtů je způsobené nedostatkem vápníku. Měkkým nehtům lze zabránit pravidelným pitným režimem, tedy zhruba 2litry denně.
Desatero péče o nehty
  1. Naslouchejte své manikérce -Manikérka je odborníkem v péči o nehty, proto rady jež Vám dává je třeba dodržovat, jestliže chce mít krásné silné nehty. Manikérka Vám zasvěceně poradí, jak pečovat právě o Váš typ nehtů, co je po nehty nejlepší, pokud se těmito radami budete řídit budete spokojeny Vy i Vaše manikérka.
  2. Šetřete své nehty - Pokud vykonáváte náročnější manuální práci použijte rukavice, své nehty tak budete šetřit a péče o ně nebude tak náročná.
  3. Natírejte nehty "top coatem", aby lak déle vydržel - Největším problémem lakovaných nehtů je trvanlivost laku a oprýskané nehty opravdu nevypadají vábně. Proto je vhodné použít 24 hodin po manikúře "top coat", což je krém, kterým výrazně prodloužíte trvanlivost manikůry.
  4. Vyspravte roztřepené nehty - Pokud i přes aplikaci "top coatu" jsou Vaše nehty na okraji roztřepené, nemusíte zoufat, i zde existuje řešení. Na roztřepený koneček nehtů jemnými pohyby špičkou prstu naneste odlakovač a poté obnovte lak i "top coat".
  5. Udržujte pokožku rukou dobře hydratovanou - Upravené nehty nejsou vše, pokud jsou Vaše ruce suché, rozpraskané, celkový dojem je tatam. Proto je více než důležité správně pečovat i o pokožku rukou. Každý den natírejte své ruce krémem či mlékem, pokožka tak bude dostatečně hydratovaná a vláčná.
  6. Nezapomínejte na kutikulu - Nehty musí působit jako celek, proto nelze zanedbat žádnou část nehtu. To platí i o kutikule, správnou péčí zamezíte vzniku nepříjemných záděrů a popraskané kůže. Kutikulu ošetřujte kouskem flanelu či bříškem nehtu, rozhodne se vyvarujte ostrým předmětům, nepoužívejte ani ostrý okraj nehtů.
  7. Pilujte s péčí - Pilováním nehtů lze nehtů velmi prospět, stejně jako jim značně ublížit. Proto je potřeba dodržovat jisté zásady. Používejte jemný pilník (hrubost 240 až 400) a pilujte vždy v jenom směru. Pokud byste pohybovala pilníkem ze strany na stranu, stav svých nehtů jen zhoršíte, budou se třepit a lámat. Vaše manikérka Vám také může doporučit sadů přípravků na doma.
  8. Nechte to na své manikérce - Drobné problémy si můžete upravit samy doma, pokud se však vyskytne závažnější problém, raději vyhledejte svou manikérku. Neodborným zásahem byste si mohly ještě více ublížit.
  9. K manikérce jedině zdravá - Pokud jste objednaná k manikérce, ale zaskočí Vás nemoc, raději se přeobjednejte. Pokud trpíte kožní chorobou v oblasti rukou, vyhledejte manikérku až po úspěšném vyléčení. Jestliže problémy přetrvávají navštivte raději dermatologa.
  10. Nepodceňujte alergické reakce - Alergické reakce na přípravky manikérky nebývají obvyklé, pokud se však některé problémy vyskytnou ihned se obraťte na manikérku. Alergické reakce se projevují zarudnutím pokožky, drobnými pupínky či svěděním.

Info

15. února 2009 v 19:35 | ♥Tenz♥

Odchlipování kolem cuticle area

Řešení: Nedotýkejte se kůže nebo cuticle area gelem. Všechen lesk musí být odstraněn při přípravě nehtu. Očistěte nehet čističem než začnete s přípravou nehtu. Očistěte nehet čističem po přípravě nehtu. Po každém použití vyměňte čistící tampon. Pozorně si prohlédněte nehet před aplikací gelu, musí vypadat křídově bíle. Vyměňujte pravidelně zářivky v UV lampě.

Odchlipování na nehtovém tipu

Řešení: Nanášejte gel rovnoměrně až na konec nehtového tipu. Vyměňujte pravidelně zářivky v UV lampě Všechen lesk musí být odstraněn při přípravě nehtu. Očistěte nehet čističem než začnete s přípravou nehtu. Očistěte nehet čističem po přípravě nehtu. Po každém použití vyměňte čistící tampon. Pozorně si prohlédněte nehet před aplikací gelu, musí vypadat křídově bíle.

Pocit pálení při tvrzení

Řešení: Naneste menší množství gelu na nehet. Vložte ruku do lampy na 3 sekundy a vytáhněte ji na 3 sekundy. Opakujte ještě 2x.

Pukání

Řešení: Naneste větší množství gelu v oblasti stresového bodu. Vytvarujte nehet tak, aby hladce přecházel od stresového bodu ke cuticle area a konci nehtu. Dbejte aby byly okraje nehtu správně zbroušeny pilníkem. Vytvarujte nehet jako vejce-zakulacený tvar je mnohem pevnější než rovný. Používejte jen UV lampy námi doporučené v sekci lampy ***

Špatné tvrzení

Řešení: Málo výkonná UV lampa - naše gely tvrdnou v lampách s výkonem od 9W. Používejte jen UV lampy námi doporučené v sekci lampy. Vyměňujte pravidelně zářivky. Vytvrďte nehet ještě jednou.

Bílé kruhy v oblasti stresového bodu

Řešení: Používejte jen námi doporučené lampy v sekci lampy. Vyměňujte pravidelně zářivky. Aplikujte menší množství gelu. Vytvrďte nehet ještě jednou.Gelové nehty..informace

15. února 2009 v 19:29 | ♥Tenz♥

Za každou ženu i muže mluví upravené ruce. Vaše ruce jsou Vaší vizitkou, když máme krásné ruce a upravené nehty, cítíme se mnohem lépe. Docílit jich může každý z Vás!


Jak dlouho trvá gelová modeláž nehtů?

V závislosti na stavu původních nehtů, požadavcích klienta a složitostí případného zdobení může práce trvat od jedné do tří hodin.

Jak dlouho vydrží gelové nehty do dalšího doplnění?

Gelové nehty vydrží obvykle 3 týdny až měsíc než je potřeba je doplnit. Důležitým faktorem je zejméne rychlost růstu vlastních nehtů.

Je potřeba nějaká zvláštní údržba gelových nehtů?

Gelové nehty se na rozdíl od ostatních forem zdobení nehtů vyznačují velkou trvanlivostí a odolností. Pokud máte pocit, že vaše gelové nehty nejsou již tak krásné jako první den a nechcete anebo nemáte čas na doplnění, stačí přelakovat nehty bezbarvým lakem a vrátit jim tak jejich lesk a svěžest.

10 KROKŮ KE KRÁSNÝM ZDRAVÝM NEHTŮM ANEB JAK O NĚ MÁ KLIENTKA...

1. prosince 2008 v 7:44 | ♥Tenz♥
10 kroků ke krásným zdravým nehtům aneb jak o ně má klientka sama doma pečovat.

Propustila jste nehty do klientčiny domácí péče ve skvělé formě. Při její další návštěvě zůstává však vaše snaha ta tam. Začněte s osvětou! Ukažte zákaznici tuto stránku a nechte ji začíst se. Nejlepší bude, když stránku okopírujete a vždy přidáte k přípravkům pro domácí péči.

Naslouchejte své manikérce.
Pečlivě dodržujte rady manikérky, které vám uděluje pro domácí péči o ruce a nehty. Pokud máte slabé, křehké nehty a manikérka vám doporučí používat doma zpevňovač nehtů, poslechněte ji. Pokud trpíte zvrásněnými nehty a ona vám poradí používat přípravek na vyplnění rýh, investujte do něj!

GELY A AKRYLY: COLOR FAKTORY

22. listopadu 2008 v 7:45 | ♥Tenz♥


Když se dáte do řeči s manikérkami, které mají s barevnými gely nebo akryly své zkušenosti, dozvíte se následující - nadchly profesionály i jejich klientelu. Na aplikaci barevných gelů či akrylů se objednává většina klientek nosících umělé nehty. Přijaly permanentní zdobení jako příjemnou alternativu k nail designu upravenému francouzskou manikúrou nebo klasicky lakovanému. Profesionálům vyhovuje vstřícný materiál k modelaci: narozdíl od laků nezaschne, tudíž se příjemně míchá s ostatními a pohodlně se s ním procuje. A když jste s dílem spokojena, dáte je pod UV lampu. Navzdory všem pochybám se nikdo nezdráhá nosit delší dobu jeden vzor. Zvlášť pokud vytvoříte klientce originál podle jejích představ (jenž nikde jinde nepotká), bude nadšená. Záleží čistě na vaší kreativitě a fantazii - pokud je při této práci využijete, bude vás náramně bavit. K dispozici je vám materiál, s nímž si nejlépe rozumíte: vyberte si gel nebo akryl.

Barevný svět gelů
Zkušené nehtové designérky, které zatím barevné gely v ruce nedržely, nám pomohly s formulací otázek, díky nimž se v problematice budete brzy lépe orientovat.


7 NEJČASTĚJŠÍCH OTÁZEK NA UMĚLÉ NEHTY

22. listopadu 2008 v 7:43 | ♥Tenz♥


pOSTUP

20. listopadu 2008 v 17:42 | ♥Tenz♥
GELOVÉ NEHTY

Pro romču ♥

13. listopadu 2008 v 17:49 | ♥Tenz♥
 
 

Reklama