!♥♥--------CENÍK-------♥♥!


O nehtech Výtvory Ceny Chat

"Ruce jsou vizitkou vašeho vzhledu. Vaše ruka je vidět při podpisu, pozdravu, placení v obchodech i při dalších příležitostech. Pěstěné ruce dotváří celkový dojem, jakým na okolí působíte."

Gelové nehty..informace

15. února 2009 v 19:29 | ♥Tenz♥ |  ○◘•Deníček

Za každou ženu i muže mluví upravené ruce. Vaše ruce jsou Vaší vizitkou, když máme krásné ruce a upravené nehty, cítíme se mnohem lépe. Docílit jich může každý z Vás!


Jak dlouho trvá gelová modeláž nehtů?

V závislosti na stavu původních nehtů, požadavcích klienta a složitostí případného zdobení může práce trvat od jedné do tří hodin.

Jak dlouho vydrží gelové nehty do dalšího doplnění?

Gelové nehty vydrží obvykle 3 týdny až měsíc než je potřeba je doplnit. Důležitým faktorem je zejméne rychlost růstu vlastních nehtů.

Je potřeba nějaká zvláštní údržba gelových nehtů?

Gelové nehty se na rozdíl od ostatních forem zdobení nehtů vyznačují velkou trvanlivostí a odolností. Pokud máte pocit, že vaše gelové nehty nejsou již tak krásné jako první den a nechcete anebo nemáte čas na doplnění, stačí přelakovat nehty bezbarvým lakem a vrátit jim tak jejich lesk a svěžest.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 14. dubna 2012 v 2:53 | Reagovat

Dejte si pozor, co opravdu na nehty dostanete. Někde se pod slovem gelové nehty skrývají akrylové a s těmi mohou mít citlivější osoby problém. Mohou způsobit podráždění kůže. U opravdu gelových nehtů tohle nehrozí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama