!♥♥--------CENÍK-------♥♥!


O nehtech Výtvory Ceny Chat

"Ruce jsou vizitkou vašeho vzhledu. Vaše ruka je vidět při podpisu, pozdravu, placení v obchodech i při dalších příležitostech. Pěstěné ruce dotváří celkový dojem, jakým na okolí působíte."

7 NEJČASTĚJŠÍCH OTÁZEK NA UMĚLÉ NEHTY

22. listopadu 2008 v 7:43 | ♥Tenz♥ |  ○◘•Deníček

1. JAK ZABRÁNIT ODCHLIPOVÁNÍ NEHTŮ?
Nailpro&Salon: "Je několik důvodů, které přispívají k odchlipování nehtů. Za prvé, základem je správná příprava. Zbytky přípravků snadno kazí jejich správnou přilnavost. Proto je moudré připravit nejdříve pouze jednu ruku a na ní provést aplikaci. Pokud probíhá příprava obou rukou zároveň, zákaznice se mezitím dotkne obličeje, podrbe se na hlavě, zvedne mobilní telefon nebo dokonce bezděky zašmátrá v kabelce. Za druhé, příliš suchá aplikace může způsobit křehkost materiálu znemožňující těsné přilnutí. Kulička tekutiny a prášku by měla být dostatečně vlhká, aby absorbovala prášek a udržela se na štětci. Nenanášejte také příliš mnoho modelovací směsi do oblasti kutikuly, protože pak vás čeká spousta pilování. Je-li pod tipem příliš mnoho materiálu, narušuje se přilnavost k nehtu a vytváří se tlak, lámání a odchlipování umělého nehtu. Nakonec dávejte pozor, aby se materiál nedostal na kůži. Na ní totiž nedrží, a pokud se materiál dostane ke kutikule, celá modelace se uvolní."

2. JAK PŘEDEJÍT RIZIKU, ŽE BÍLÁ ZEŽLOUTNE?
Nailpro&Salon: "Jako prevenci veškerého žloutnutí doporučujeme používat materiály, které obsahují UV filtr a odolávají UV záření (důležité je přesvědčit se o tom zvláště u takzvaných nadlaků). Zárověň je velmi vhodné, aby designérky používaly jednu řadu produktů a nemíchaly různé výrobky od různých značek, což může způsobit chemichkou nerovnováhu s nevalným výsledkem."

3. JAK ZABRÁNIT ZAPLNĚNÍ KONTUR NEHTŮ KOLEM KUTIKULY?
Nailpro&Salon: "Otázka za milion zní: Co mohu udělat, abych zabránila zaplnění kontur? Pokud je právě toto váš problém, pak jste se zatím nenaučila správně aplikovat materiál ke kutikule. Doporučujeme zastavit asi 3 milimetry od kutikuly a asi 1,5 milimetru od stran. Poté vymodelovat nehet. Nejdůležitějši věc, na kterou se soustředujete: pokud zpozorujete, že se tvoří linka kolem okraje kutikuly během odstraňování prachu, znamená to, že modelovací materiál s nehtem dostatečně nesplynul."

4. JAK SPRÁVNĚ PŘILEPIT TIPY?
Nailpro&Salon: "Než přiložíte tip na nehet, ujistěte se, že je zcela čistý. Naneste kapku lepidla na tip a rozprostřete jej důkladně po celé ploše, aby byly vytlačeny všechny vzduchové bublinky. Když tip bezpečně drží a lepidlo je suché, zkraťte jej do správné délky a pilujte tam, kde se setkává s nehtovou ploténkou. Během celého procesu se vyhýbejte dotekům s přirodním nehtem."

5. JAK ZABRÁNIT VZNIKU VZDUCHOVÝCH BUBLIN?
Nailpro&Salon: "Pokud umělý nehet není celistvý nebo jsou na něm patrné vzduchové bubliny, znamená to, že přípravek byl na nehet nanesen v příliš tlusté vrstvě. Může to ovšem také svědčit o skutečnosti, že jste nevěnovala dostatečnou péči přípravě. Bublinky vzduchu mohou vzniknout i nesprávným poměrem prášku a tekutiny při míchání materiálu na umělé nehty. Držte se striktně návodů k použití pro danou řadu produktů, jež používáte. Bublinky obvykle vypovídají o tom, že jste na modelaci pracovala příliš dlouho. Příčinou vzniku bublinek může být i vaše špatná práce se štětcem. Buď jste nenechala štětec dostatečně nasáknout tekutinou, anebo ho předem řádně nevyčistila."

6. JAK MÁM PRACOVAT S KLIENTY, KTEŘÍ SI NEHTY KOUŠOU, ANEBO JE NOSÍ PŘÍLIŠ KRÁTKÉ?
Nailpro&Salon: "U nehtů, které jsou okousány, musíte nejdříve prodloužit nehtovou ploténku. Naneste malé množství modelovacího materiálu na volný okraj nehtu. Rozetřete jej do stejné tlošťky, jakou má přírodní nehet od kraje ke kraji. Když materiál zpolymeruje, použijte pomerančové dřívko a s jeho pomocí odtáhněte kůžičku na konci prstu. Pak pod vymodelovaný volný okraj zastrčte šablonu a pokračujte s modelací. Použíjte bílou na vytvoření volného okraje umělého nehtu. Vytvoříte tím iluzi, že nehet je delší."

7. JAK MOHU DOPLNIT VYMODELOVANOU FRANCOUZSKOU MANIKÚRU?
Nailpro&Salon: "Máte hned dvě možnosti. Buď použijete pilník nebo elektrickou brusku. Postup je následující. Přepilujte celý nehet svrchu jako při klasickém doplnění a v části, kde na nehtovou ploténku navazuje bílý okraj, vybruste drážku, kam doplníte bílou hmotu. Doporučení: na tento typ modelovací techniky si raději pořiďte elektrickou brusku. Ušetříte tím svůj drahocenný čas."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama