!♥♥--------CENÍK-------♥♥!


O nehtech Výtvory Ceny Chat

"Ruce jsou vizitkou vašeho vzhledu. Vaše ruka je vidět při podpisu, pozdravu, placení v obchodech i při dalších příležitostech. Pěstěné ruce dotváří celkový dojem, jakým na okolí působíte."

Podporujeme!!

9. srpna 2008 v 16:47 | ♥Tez♥ |  ○◘•MY

Soutěž

Slibovaná soutěž o nejlepší českou scene girl je tady, dala jsem dohromady jednoduchá pravidla, tak posílejte přihlášky na adresu anette@scenegirl.cz :) Podmínky jsou jednoduché - zasláni minimálně tří fotografií s čitelným nápisem www.scenegirl.cz na ruce (pomocí fixy nebo tužky na oči), textová reklama na vlastním blogu + vyplnění krátkého dotazníku. Budu ráda, pokud odkaz na soutěž vložíte na své stránky i pokud se nezúčastníte, aby bylo co nejvíce zúčastněných a hlasujících. Každé scene girl, která odešle fotky a dotazník vytvořím vlastní profil, kterým se může prezentovat na internetu, třeba si dělat reklamu na různých scene blozích. Až mi dojde dostatečné množství přihlášek, vytvořím na hlavní stranu nové hlasování, kde se rozhodne o nejlepší české scene girl. Pokud máte nápad co ještě vylepšit před startem hlasování, neváhejte mne kontaktovat :)
Dotazník:
Scene jméno:
Město:
Věk:
Zájmy:
Motto:
Adresa blogu:
Oblíbená Scene Queen:
Oblíbená hudba (skupiny, zpěváci):
Oblíbený seriál:
Oblíbený film:
Oblíbený časopis:
Oblíbené jídlo a pití:
Co mám ráda:
Co mne štve:
Soutěžící: (kliknutím na obrázek vstoupíš na osobní profil)
LuccLollipop 12Chrisi Cake 05 Baziii Fashion 05 JoJo 05 Monica Moaning Minnie 01 Aria Technic 04 Gabri Canari 03 Pace Middleday 06 Mishullka 09 Miss. S_s 08 Naty 02 Donna Doll 07 Strawershik 09 Hakki Princess 07 Majulaa White Lie 09 Diamond Bitch 01 MarQétQa 04 Eve Animal 08 Leny Lemonade 07 Lola Limelight 06 Dominique Dandelion 06 CATliex Desrosiers 08 miluyuOliho.spodky 03 Wenii Wind 04
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama